Pääkallo.fi

Paikan päällä nähdyt salibandyottelut kaudella 2020-21

Viestejä
4,400
Viime kauden tapaan kaikille halukkaille pystyyn seurantaketju, jossa voi pitää kirjaa paikan päällä näkemistään otteluista.

Viime kaudella minun tulokseksi jäi 112 ottelua.

1. 11.6.2020 17:15 Myyrmäen Urheilutalo, Vantaa: SB Vantaa C2 - Esport Oilers NG 06 Black 3 - 6 (Harjoitusottelu)
Kesäkuu yhteensä yksi ottelu.

2. 21.7.2020 17:00 Esport Arena, Espoo: SB Vantaa C2 - Esport Oilers NG 06 Black 5 - 8 (Harjoitusottelu) (joukkueet nimenomaan näinpäin, en tiedä miksi)
3. 27.7.2020 18:00 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Westend Indians B 4 - 8
Heinäkuu yhteensä kaksi ottelua.

4. 7.8.2020 18:30 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers - EräViikingit 7 - 3 (Harjoitusottelu)
5. 11.8.2020 19:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Westend Indians A - Esport Oilers NG AB Akatemia 8 - 9 (Harjoitusottelu)
6. 13.8.2020 18:30 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers - Tiikerit 5 - 2 (Harjoitusottelu)
7. 15.8.2020 13:00 Mosahalli, Helsinki: EräViikingit C2 - Esport Oilers NG 06 Black 4 - 3rl (Harjoitusottelu)
8. 19.8.2020 18:00 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - EräViikingit A 5 - 6 (Harjoitusottelu)
9. 22.8.2020 15:15 Nummikeskus, Hämeenlinna: Blackbirds C2 - Esport Oilers NG 06 Black 1 - 9 (C2-poikien SM-karsinta lohko G)
10. 22.8.2020 18:45 Nummikeskus, Hämeenlinna: Esport Oilers NG 06 Black - Koovee C2 10 - 1 (C2-poikien SM-karsinta lohko G)
11. 23.8.2020 11:00 Nummikeskus, Hämeenlinna: Esport Oilers NG 06 Black - Steelers/SCU C2 3 - 2 (C2-poikien SM-karsinta lohko G)
12. 24.8.2020 19:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - SC Hawks A 2 - 8 (Harjoitusottelu)
13. 28.8.2020 18:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - LASB 5 - 4 (Harjoitusottelu)
14. 29.8.2020 13:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - ÅIF B 4 - 3rl (B-poikien SM-karsinta lohko 2)
15. 29.8.2020 18:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: SPV B - Esport Oilers NG AB Akatemia 3 - 6 (B-poikien SM-karsinta lohko 2)
16. 30.8.2020 14:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Westend Indians B 4 - 3 (B-poikien SM-karsinta lohko 2)
Elokuu yhteensä 13 peliä

17. 1.9.2020 19:15 Tiger Sport Arena, Vantaa: Tiikerit A - Esport Oilers NG AB Akatemia 10 - 3 (Harjoitusottelu)
18. 2.9.2020 18:30 Mosahalli, Helsinki: EräViikingit - Esport Oilers 3 - 4 (Harjoitusottelu)
19. 7.9.2020 20:10 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - SBS Kings 7 - 14 (Harjoitusottelu)
20. 9.9.2020 18:30 Tikkurilan Urheilutalo, Vantaa: Tiikerit - Esport Oilers 10 - 4 (Harjoitusottelu)
21. 12.9.2020 12:00 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Josba B 4 - 3rl (B-poikien SM-karsinta lohko 2)
22. 12.9.2020 19:30 Esport Arena, Espoo: Hatsina B - Esport Oilers NG AB Akatemia 5 - 6rl (B-poikien SM-karsinta lohko 2)
23. 13.9.2020 13:00 Campo Center, Vantaa: TPS C2 - Esport Oilers NG 06 Black 0 - 7 (Kirsi Westerlund Memorial Cup)
24. 13.9.2020 16:00 Campo Center, Vantaa: EräViikingit Pohjoinen C2 - Esport Oilers NG 06 Black 4 - 5rl (Kirsi Westerlund Memorial Cup)
25. 15.9.2020 17:00 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Westend Indians A 8 - 5 (Harjoitusottelu)
26. 18.9.2020 18:30 Myllypuro Arena Center, Helsinki: SC Hawks A - Esport Oilers NG AB Akatemia 5 - 7 (Harjoitusottelu)
27. 20.9.2020 17:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - Nurmon Jymy 6 - 3 (Miesten fliiga)
28. 21.9.2020 19:00 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG 06 Black - Westend Indians C2 2 - 7 (Harjoitusottelu)
29. 25.9.2020 18:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - Westend Indians 6 - 1 (Miesten fliiga)
30. 26.9.2020 14:00 Kupittaan palloiluhalli, Turku: TPS A - Esport Oilers NG AB Akatemia 8 - 5 (A-poikien SM-sarja)
31. 29.9.2020 18:45 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Tiikerit B 6 - 4 (B-poikien SM-sarja)
Syyskuu yhteensä 18 peliä

32. 3.10.2020 17:30 Loimua Areena, Hämeenlinna: Steelers A - Esport Oilers NG AB Akatemia 4 - 10 (A-poikien SM-sarja)
33. 4.10.2020 12:30 Kisällin liikuntahalli, Oulu: Esport Oilers NG 06 Black - OLS C2 4 - 6 (C2-poikien SM-sarja)
34. 4.10.2020 16:30 Kisällin liikuntahalli, Oulu: SPV C2 - Esport Oilers NG 06 Black 3 - 5 (C2-poikien SM-sarja)
35. 6.10.2020 18:30 Energia Areena, Vantaa: EräViikingit - Esport Oilers 5 - 6 (Miesten fliiga)
36. 9.10.2020 18:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - LASB 4 - 3ja (Miesten fliiga)
37. 10.10.2020 15:00 Kuopiohalli, Kuopio: SB Welhot - Esport Oilers 2 - 9 (Miesten fliiga)
38. 11.10.2020 15:30 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG 05 - LASB / SB Heinola C1 12 - 8 (C1-poikien SM-sarja)
39. 11.10.2020 17:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Westend Indians A - Esport Oilers NG AB Akatemia 6 - 3 (A-poikien SM-sarja)
40. 25.10.2020 14:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Nokian KrP A 10 - 7 (A-poikien SM-sarja)
41. 25.10.2020 17:00 Mosahalli, Helsinki: EräViikingit C1 - Esport Oilers NG 05 6 - 5 (C1-poikien SM-sarja)
42. 26.10.2020 18:30 Raholan liikuntakeskus, Tampere: Nokian KrP - Esport Oilers 5 - 6rl (Miesten fliiga)
43. 30.10.2020 18:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - Steelers 12 - 2 (Miesten fliiga)
44. 31.10.2020 18:30 Palokan koulukeskus, Jyväskylä: Happee A - Esport Oilers NG AB Akatemia 7 - 10 (A-poikien SM-sarja)
Lokakuu yhteensä 13 peliä

45. 1.11.2020 12:30 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG 06 Black - SBS Wirmo C2 5 - 0 (C2-poikien SM-sarja)
46. 1.11.2020 17:00 Mosahalli, Helsinki: EräViikingit B - Esport Oilers NG AB Akatemia 9 - 7 (B-poikien SM-sarja)
47. 2.11.2020 18:30 Spiral-halli, Tampere: SC Classic A - Esport Oilers NG AB Akatemia 9 - 4 (A-poikien SM-sarja)
48. 5.11.2020 Raholan liikuntakeskus, Tampere: Nokian KrP - Esport Oilers 9 - 8 (Miesten Suomen cup)
49. 6.11.2020 18:45 Esport Arena, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - LASB B 7 - 6rl (B-poikien SM-sarja)
50. 7.11.2020 17:00 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers - Happee 6 - 10 (Miesten fliiga)
51. 8.11.2020 14:30 Tapiolan Urheiluhalli, Espoo: Esport Oilers NG AB Akatemia - Tiikerit A 8 - 7 (A-poikien SM-sarja)
52. 13.11.2020 19:00 Kurkelan koulu, Kerava: Blackbirds B - Esport Oilers NG AB Akatemia 8 - 7 (B-poikien SM-sarja)
53. 14.11.2020 15:30 QMax Arena, Seinäjoki: SPV A - Esport Oilers NG AB Akatemia 8 - 5 (A-poikien SM-sarja)
54. Oilers - Merikoski C1
55. Hawks - Oilers A
56. Classic - Oilers F
 
Viimeksi muokattu:
Viestejä
245
Viime kauden tapaan kaikille halukkaille pystyyn seurantaketju, jossa voi pitää kirjaa paikan päällä näkemistään otteluista.

Viime kaudella minun tulokseksi jäi 112 ottelua.
Tuo on kyllä kova luku. Varsinkin kun playoff pelit jäi juniorisarjoissa pelaamatta ja niitähän Oilersilla olisi riittänyt yllinkyllin.
 
Viestejä
4,400
Tuo on kyllä kova luku. Varsinkin kun playoff pelit jäi juniorisarjoissa pelaamatta ja niitähän Oilersilla olisi riittänyt yllinkyllin.
Yksi kuvaava luku voisi olla se, että monessako pelissä en ollut paikalla, vaikka yhtä aikaa ei ollut Oilersin peliä ts. montako peliä jäi väliin ihan vain kun en mennyt paikalle. Niitäkin oli.
 
Jotta voit kirjoittaa viestejä, sinun täytyy rekisteröityä foorumille. Rekisteröityminen on ilmaista, helppoa ja nopeaa. Rekisteröidy tästä.
Ylös