- Viestejä
- 8,044
Otetaanpa tälle erikseen ketju. Seurataan siis sitä, miten noin kollektiivisesti Classic-TPS-SPV-Oilers-Happee-ErVi-KrP-Indians kahdeksikko (eli viime kauden playoff-joukkueet) pelaavat LASB-OLS-Steelers-Welhot-Tiikerit-ÅIF kuusikkoa vastaan. Ryhmien keskinäiset pelit eivät siis kuulu tähän (esim. ErVi-KrP), ainoastaan ryhmien väliset (esim. SPV-ÅIF). Top-8:lle tulee siis 12 peliä kaikille, Bottom-6:lle 16 peliä kaikille.
Ottelut:
La 21.09.2019 17:00 Nokian KrP - LASB 6 - 2
La 21.09.2019 17:00 SPV - OLS 14 - 6
La 21.09.2019 17:00 Tiikerit - EräViikingit 3 - 7
La 21.09.2019 17:00 Welhot - Happee 7 - 8RL
To 26.09.2019 18:30 Classic - ÅIF 9 - 5
La 28.09.2019 17:00 Oilers - Welhot 8 - 4
La 28.09.2019 18:00 OLS - Nokian KrP 8 - 10
Su 29.09.2019 17:00 Indians - Welhot 10 - 4
Pe 04.10.2019 18:00 ÅIF - TPS 4 - 10
Su 06.10.2019 17:00 Happee - Steelers 9 - 6
Su 06.10.2019 18:00 Classic - OLS 14 - 2
Su 06.10.2019 18:00 Welhot - EräViikingit 3 - 6
Ke 09.10.2019 18:30 Steelers - Oilers 6 - 7
Ke 09.10.2019 18:30 TPS - LASB 10 - 0
Su 13.10.2019 17:00 LASB - Classic 2 - 15
Su 13.10.2019 17:00 Tiikerit - Happee 4 - 7
Ke 16.10.2019 18:30 Steelers - Nokian KrP 3 - 10
Pe 18.10.2019 18:30 Indians - Steelers 5 - 3
Pe 18.10.2019 18:30 Oilers - Tiikerit 6 - 7JA
La 19.10.2019 17:00 SPV - ÅIF 12 - 5
La 19.10.2019 18:00 OLS - TPS 1 - 7
Ti 22.10.2019 18:30 Classic - Tiikerit 14 - 5
Ke 30.10.2019 18:30 EräViikingit - ÅIF 9 - 1
Pe 01.11.2019 18:30 Steelers - SPV 5 - 12
La 02.11.2019 15:00 OLS - Happee 3 - 10
La 02.11.2019 17:00 Nokian KrP - Tiikerit 16 - 4
La 02.11.2019 18:00 ÅIF - Indians 1 - 7
La 02.11.2019 18:30 TPS - Welhot 10 - 2
Su 03.11.2019 17:00 SPV - LASB 4 - 3
Su 03.11.2019 17:00 Steelers - Classic 1 - 15
Pe 15.11.2019 18:00 ÅIF - EräViikingit 4 - 16
La 16.11.2019 17:00 LASB - Nokian KrP 1 - 7
La 16.11.2019 17:00 TPS - Tiikerit 14 - 3
La 16.11.2019 18:00 OLS - Oilers 5 - 6
Su 17.11.2019 17:00 SPV - Welhot 11 - 5
Ti 19.11.2019 18:30 Nokian KrP - ÅIF 6 - 9
Ti 19.11.2019 18:30 Welhot - Classic 2 - 13
To 21.11.2019 18:30 EräViikingit - LASB 6 - 3
Pe 22.11.2019 18:30 Indians - Tiikerit 7 - 3
Pe 22.11.2019 18:30 Oilers - ÅIF 7 - 2
La 23.11.2019 18:30 Happee - LASB 3 - 4RL
Su 24.11.2019 17:00 Indians - OLS 8 - 0
Ke 27.11.2019 18:30 Steelers - TPS 4 - 9
To 28.11.2019 18:30 Welhot - Nokian KrP 2 - 6
La 30.11.2019 17:00 EräViikingit - OLS 10 - 11
La 30.11.2019 18:00 Tiikerit - SPV 3 - 13
Su 01.12.2019 17:00 Happee - Welhot 7 - 6RL
Su 01.12.2019 17:00 LASB - Indians 6 - 5RL
Su 01.12.2019 17:00 Nokian KrP - OLS 3 - 2
La 07.12.2019 16:00 ÅIF - Happee 5 - 12
La 07.12.2019 17:00 EräViikingit - Steelers 6 - 4
La 07.12.2019 17:00 LASB - Oilers 4 - 3
Su 08.12.2019 18:00 OLS - SPV 4 - 9
Ti 10.12.2019 18:30 EräViikingit - Tiikerit 10 - 5
La 14.12.2019 17:00 Tiikerit - Classic 3 - 9
Su 15.12.2019 18:00 Welhot - Oilers 2 - 8
To 19.12.2019 18:00 ÅIF - Classic 4 - 14
La 28.12.2019 14:00 Welhot - Indians 3 - 11
La 04.01.2020 17:00 Classic - LASB 8 - 3
Su 05.01.2020 17:00 EräViikingit - Welhot 10 - 4
Pe 10.01.2020 18:30 Oilers - Steelers 11 - 4
La 11.01.2020 17:00 LASB - TPS 2 - 7
La 11.01.2020 18:30 Happee - Tiikerit 3 - 2
Su 12.01.2020 18:00 OLS - Indians 6 - 12
Su 12.01.2020 18:30 TPS - ÅIF 10 - 6
Ti 14.01.2020 18:30 Steelers - Happee 4 - 6
To 16.01.2020 18:30 Steelers - Indians 3 - 7
Pe 17.01.2020 18:30 Indians - ÅIF 7 - 2
La 18.01.2020 16:00 ÅIF - SPV 7 - 10
La 18.01.2020 17:00 TPS - OLS 6 - 0
La 18.01.2020 18:00 Tiikerit - Oilers 1 - 6
Su 19.01.2020 18:00 Welhot - SPV 4 - 10
Ti 21.01.2020 18:30 Nokian KrP - Steelers 8 - 4
Pe 24.01.2020 12:00 Classic - Steelers 12 - 7
La 25.01.2020 18:30 Happee - OLS 6 - 2
Su 26.01.2020 17:00 LASB - SPV 6 - 2
Su 26.01.2020 18:00 OLS - Classic 8 - 5
Su 26.01.2020 18:00 Welhot - TPS 8 - 4
Pe 31.01.2020 19:00 Tiikerit - Nokian KrP 3 - 4RL
Pe 14.02.2020 18:30 Indians - LASB 8 - 5
Pe 14.02.2020 18:30 Nokian KrP - Welhot 16 - 5
La 15.02.2020 17:00 SPV - Tiikerit 8 - 2
La 15.02.2020 18:30 TPS - Steelers 17 - 2
Ti 18.02.2020 18:30 Steelers - EräViikingit 5 - 9
Pe 21.02.2020 18:00 ÅIF - Oilers 5 - 8
Pe 21.02.2020 18:30 LASB - Happee 4 - 2
La 22.02.2020 18:00 OLS - EräViikingit 5 - 6
La 22.02.2020 18:00 Tiikerit - Indians 4 - 9
Su 23.02.2020 17:00 Happee - ÅIF 14 - 1
Su 23.02.2020 18:00 Oilers - LASB 9 - 5
Ke 26.02.2020 18:30 LASB - EräViikingit 4 - 5JA
La 29.02.2020 17:00 Classic - Welhot 14 - 6
La 29.02.2020 17:00 Oilers - OLS 7 - 6RL
La 29.02.2020 17:00 SPV - Steelers 14 - 8
La 29.02.2020 17:00 Tiikerit - TPS 6 - 5JA
La 29.02.2020 17:00 ÅIF - Nokian KrP 5 - 14
Sarjataulukko:
Eli yhteensä 96. 80-5-4-7 845-383=462, joista siis pisteprosentiksi 88,19 (eli 288 jaossa olleesta ottaneet 254).
Ottelut:
La 21.09.2019 17:00 Nokian KrP - LASB 6 - 2
La 21.09.2019 17:00 SPV - OLS 14 - 6
La 21.09.2019 17:00 Tiikerit - EräViikingit 3 - 7
La 21.09.2019 17:00 Welhot - Happee 7 - 8RL
To 26.09.2019 18:30 Classic - ÅIF 9 - 5
La 28.09.2019 17:00 Oilers - Welhot 8 - 4
La 28.09.2019 18:00 OLS - Nokian KrP 8 - 10
Su 29.09.2019 17:00 Indians - Welhot 10 - 4
Pe 04.10.2019 18:00 ÅIF - TPS 4 - 10
Su 06.10.2019 17:00 Happee - Steelers 9 - 6
Su 06.10.2019 18:00 Classic - OLS 14 - 2
Su 06.10.2019 18:00 Welhot - EräViikingit 3 - 6
Ke 09.10.2019 18:30 Steelers - Oilers 6 - 7
Ke 09.10.2019 18:30 TPS - LASB 10 - 0
Su 13.10.2019 17:00 LASB - Classic 2 - 15
Su 13.10.2019 17:00 Tiikerit - Happee 4 - 7
Ke 16.10.2019 18:30 Steelers - Nokian KrP 3 - 10
Pe 18.10.2019 18:30 Indians - Steelers 5 - 3
Pe 18.10.2019 18:30 Oilers - Tiikerit 6 - 7JA
La 19.10.2019 17:00 SPV - ÅIF 12 - 5
La 19.10.2019 18:00 OLS - TPS 1 - 7
Ti 22.10.2019 18:30 Classic - Tiikerit 14 - 5
Ke 30.10.2019 18:30 EräViikingit - ÅIF 9 - 1
Pe 01.11.2019 18:30 Steelers - SPV 5 - 12
La 02.11.2019 15:00 OLS - Happee 3 - 10
La 02.11.2019 17:00 Nokian KrP - Tiikerit 16 - 4
La 02.11.2019 18:00 ÅIF - Indians 1 - 7
La 02.11.2019 18:30 TPS - Welhot 10 - 2
Su 03.11.2019 17:00 SPV - LASB 4 - 3
Su 03.11.2019 17:00 Steelers - Classic 1 - 15
Pe 15.11.2019 18:00 ÅIF - EräViikingit 4 - 16
La 16.11.2019 17:00 LASB - Nokian KrP 1 - 7
La 16.11.2019 17:00 TPS - Tiikerit 14 - 3
La 16.11.2019 18:00 OLS - Oilers 5 - 6
Su 17.11.2019 17:00 SPV - Welhot 11 - 5
Ti 19.11.2019 18:30 Nokian KrP - ÅIF 6 - 9
Ti 19.11.2019 18:30 Welhot - Classic 2 - 13
To 21.11.2019 18:30 EräViikingit - LASB 6 - 3
Pe 22.11.2019 18:30 Indians - Tiikerit 7 - 3
Pe 22.11.2019 18:30 Oilers - ÅIF 7 - 2
La 23.11.2019 18:30 Happee - LASB 3 - 4RL
Su 24.11.2019 17:00 Indians - OLS 8 - 0
Ke 27.11.2019 18:30 Steelers - TPS 4 - 9
To 28.11.2019 18:30 Welhot - Nokian KrP 2 - 6
La 30.11.2019 17:00 EräViikingit - OLS 10 - 11
La 30.11.2019 18:00 Tiikerit - SPV 3 - 13
Su 01.12.2019 17:00 Happee - Welhot 7 - 6RL
Su 01.12.2019 17:00 LASB - Indians 6 - 5RL
Su 01.12.2019 17:00 Nokian KrP - OLS 3 - 2
La 07.12.2019 16:00 ÅIF - Happee 5 - 12
La 07.12.2019 17:00 EräViikingit - Steelers 6 - 4
La 07.12.2019 17:00 LASB - Oilers 4 - 3
Su 08.12.2019 18:00 OLS - SPV 4 - 9
Ti 10.12.2019 18:30 EräViikingit - Tiikerit 10 - 5
La 14.12.2019 17:00 Tiikerit - Classic 3 - 9
Su 15.12.2019 18:00 Welhot - Oilers 2 - 8
To 19.12.2019 18:00 ÅIF - Classic 4 - 14
La 28.12.2019 14:00 Welhot - Indians 3 - 11
La 04.01.2020 17:00 Classic - LASB 8 - 3
Su 05.01.2020 17:00 EräViikingit - Welhot 10 - 4
Pe 10.01.2020 18:30 Oilers - Steelers 11 - 4
La 11.01.2020 17:00 LASB - TPS 2 - 7
La 11.01.2020 18:30 Happee - Tiikerit 3 - 2
Su 12.01.2020 18:00 OLS - Indians 6 - 12
Su 12.01.2020 18:30 TPS - ÅIF 10 - 6
Ti 14.01.2020 18:30 Steelers - Happee 4 - 6
To 16.01.2020 18:30 Steelers - Indians 3 - 7
Pe 17.01.2020 18:30 Indians - ÅIF 7 - 2
La 18.01.2020 16:00 ÅIF - SPV 7 - 10
La 18.01.2020 17:00 TPS - OLS 6 - 0
La 18.01.2020 18:00 Tiikerit - Oilers 1 - 6
Su 19.01.2020 18:00 Welhot - SPV 4 - 10
Ti 21.01.2020 18:30 Nokian KrP - Steelers 8 - 4
Pe 24.01.2020 12:00 Classic - Steelers 12 - 7
La 25.01.2020 18:30 Happee - OLS 6 - 2
Su 26.01.2020 17:00 LASB - SPV 6 - 2
Su 26.01.2020 18:00 OLS - Classic 8 - 5
Su 26.01.2020 18:00 Welhot - TPS 8 - 4
Pe 31.01.2020 19:00 Tiikerit - Nokian KrP 3 - 4RL
Pe 14.02.2020 18:30 Indians - LASB 8 - 5
Pe 14.02.2020 18:30 Nokian KrP - Welhot 16 - 5
La 15.02.2020 17:00 SPV - Tiikerit 8 - 2
La 15.02.2020 18:30 TPS - Steelers 17 - 2
Ti 18.02.2020 18:30 Steelers - EräViikingit 5 - 9
Pe 21.02.2020 18:00 ÅIF - Oilers 5 - 8
Pe 21.02.2020 18:30 LASB - Happee 4 - 2
La 22.02.2020 18:00 OLS - EräViikingit 5 - 6
La 22.02.2020 18:00 Tiikerit - Indians 4 - 9
Su 23.02.2020 17:00 Happee - ÅIF 14 - 1
Su 23.02.2020 18:00 Oilers - LASB 9 - 5
Ke 26.02.2020 18:30 LASB - EräViikingit 4 - 5JA
La 29.02.2020 17:00 Classic - Welhot 14 - 6
La 29.02.2020 17:00 Oilers - OLS 7 - 6RL
La 29.02.2020 17:00 SPV - Steelers 14 - 8
La 29.02.2020 17:00 Tiikerit - TPS 6 - 5JA
La 29.02.2020 17:00 ÅIF - Nokian KrP 5 - 14
Sarjataulukko:
Eli yhteensä 96. 80-5-4-7 845-383=462, joista siis pisteprosentiksi 88,19 (eli 288 jaossa olleesta ottaneet 254).
Viimeksi muokattu: